Napsali o nás:
časopis Dieta (leden 2009)

časopis Dieta (leden 2009)

Reklama na rádiu
frekvence 87,8 FM

Reklama na rádiu ČERNÁ HORA

Spolupracující studio:
POSTAVA NA MÍRU studio Šárky Kašpárkové - Brno

Spolupracující studio:
Snella – Hypoxi studio – Praha

Spolupracující studio:
Sport Centrum Romana Šebrleho – Praha

VACUNAUT

Hubnutí s VACUNAUT přináší odbourávání tuků na požadovaném místě. Vacunaut spojuje přednosti cvičení a působení vakua v jednu velmi účinnou metodu. Díky moderním postupům budou centimetry na Vacunautu ubývat, jak na běžícím pásu!

V oblasti břicha a boků se ve Vacunaut obleku nachází síť se 122 komorami, které jsou schopné vytvořit jak přetlak tak i podtlak. Především podtlak vsaje krev do postižené kožní a tukové tkáně, kde se obohatí potřebným množstvím tuků. Změna podtlaku na přetlak, zrychlí odtok krve obohacené na tuky k trénujícím svalům, ve kterých jsou následně tukové kyseliny spálené jako palivo pro pohyb.

Při stálém opakování postupu bude tuk po dobu celého tréninku odbourávaný přesně tam, kde to bez Vacunaut System není možné.

JAK ZÍSKAT PERFEKTNÍ BŘICHO

Mnoho žen i mužů zná následující problém: Jakmile se nadbytečný tuk usadí na bocích a břichu, zůstává tvrdošíjně na místě - přes veškeré diety a cvičení v posilovně. Tuk je čistá energie a odbourává se pouze tehdy, kdy dochází ke zvýšené spotřebě energie a dodávání energie je snížené. Ani přes důsledné dodržování správných stravovacích návyků a sportování se tuk neztrácí na žádaných místech, ale po celém těle.
Ploché břicho je jen otázkou správného prokrvení.

VACUNAUT SYSTÉM

Vacunaut se skládá z vakuovotréninkového obleku s integrovaným systémem aktivování tuků a z digitálního kontrolního panelu pro přesnou kontrolu během terapie. Během procedury se volnou chůzí pohybujete půl hodiny na běžícím pásu. Při této terapii se díky pravidelné masáži odbourává tuk z oblasti břicha a boků! Aerobní cvičení ve Vacunaut obleku zaručuje, že tuky z oblasti břicha a boků jsou přesně použity na získávání energie.

zpět