Napsali o nás:
časopis Dieta (leden 2009)

časopis Dieta (leden 2009)

Reklama na rádiu
frekvence 87,8 FM

Reklama na rádiu ČERNÁ HORA

Spolupracující studio:
POSTAVA NA MÍRU studio Šárky Kašpárkové - Brno

Spolupracující studio:
Snella – Hypoxi studio – Praha

Spolupracující studio:
Sport Centrum Romana Šebrleho – Praha

HYPOXITRAINER S120

HypoxiTrainer je přirozená, vysoce účinná metoda, která v sobě spojuje výhody cvičení zaměřeného na spalování tuků se stálým střídáním přetlaku a podtlaku během celého cvičení.

Neochvějné zásoby tuku

... v oblasti stehen a hýždí nelze odbourat ani intenzívním sportem ani důslednou dietou. Dispozice totiž rozhodují o tom, kde se tuk nejdříve odbourá – a většinou to není tam, kde by jsme si to nejvíce přáli.

První terapeutický přístroj na světe spojující tři různé terapie.
Přetlaková kompresní terapie s podtlakovou vakuovou terapií a ergometrickou pohybovou terapií, sloučené v jednom přístroji umožňují jedinečné výsledky, které daleko překonávají cílené spalování tuku.

Podtlaková vakuová terapie:

Podtlak vsaje krev kožní a tukové tkáně a zintenzívní tak v této oblasti prokrvení, látkovou výměnu a zásobování živinami. Podtlak je nutným předpokladem pro cílené a usměrňované odbourávání tuku.

Přetlaková kompresní terapie:

Přetlak způsobí, že z kožní a tukové tkáně se vytlačí krev a tělní tekutina a přenos ze spodní časti těla do horní časti těla se tak urychlí. Tím se pomůže žilovému a lymfatickému systému. Z přetlakové terapie mají užitek především osoby s oslabeným vazivovým, lymfatickým a žilovým systémem.

Trainer S120 je možné použít všude tam, kde se žádá cílené spalování tuku ať už se jedná o oblast stehen nebo zadečku. Podtlaková funkce zaručuje úbytky na těch správných místech. Přetlaková funkce podporuje lymfy a slabé krevní cévy a je vhodná pro osoby s oslabeným vazivem a žilami.

Při odbourávání tuku je důležité dobré prokrvení, protože krev sebou přenáší všechny zdroje energie v těle – tedy i tuk. Čím lépe je část těla prokrvená, tím rychleji se v ní odbourává tuk.

Trainer S120 zaručuje maximální urychlení cirkulace krve a zároveň snižuje zatížení žil. To znamená nejen úspěšné odbourání tuku na požadovaných místech, ale i trvalý pozitivní účinek pro krevní a lymfatický systém.

HYPOXITRAINER S120 se vypořádá i s celulitidou

80 % všech žen trpí tvorbou nevzhledných kožních defektů, takzvané celulitidy. Tato se vyskytuje nejčastěji v oblasti stehen a hýždí. Odolnost vůči pomerančové kůži je většinou velmi malá, protože celulitida není koncentrací vody, ale spíše koncentrací shluků tuku v podkožní tkáni. Celulitida se může trvale zredukovat jen výrazným snížením množství tuku v oblasti nohou a hýždí. Zatímco klient spaluje cvičením na stacionárním kole tuky, správně usměrněným vakuovým působením (podtlak i přetlak) začíná se aktivovat tuková tkáň podél boků. Výsledná zvýšená činnost metabolizmu a rychlejší cirkulace krve přináší úlevu krevnímu oběhu a hraje důležitou úlohu při regeneraci žil.

ZMĚNA TEPOTY KŮŽE PO 30 MINUTÁCH BĚŽNÉHO CVIČENÍ

zpět